Prezent ze wspomnień

Do Bożego Narodzenia został zaledwie miesiąc. Wiele razy mówiłam Wam o tym, jak olbrzymim sentymentem nasza rodzina darzy te święta. Dla mnie i Marcina są wyjątkowe w dwójnasób - pierwszy dzień świąt to rocznica naszego ślubu.

Od czasu urodzenia Kornelii staram się przygotowania jak najbardziej rozłożyć w czasie, by na moment przed pierwszą gwiazdką nie stać w kuchni przy garach, tylko cieszyć się czasem spędzanym z rodziną. 

Jednym z elementów mojej strategii dobrze zaplanowanych przygotowań jest zatroszczenie się o prezenty wiele tygodni wcześniej. Zdarzają się lata, że prezentowe wybory mam podane niemal na tacy, ale częściej bywa tak, że nikt niczego nie chce, o niczym nie marzy, bo przecież wszyscy wszystko już mają. Znacie to?

Przyznam się Wam do czegoś - uwielbiam robić prezenty. I nawet, gdy wydaje się, że nie sposób wymyślić dla każdego czegoś wyjątkowego, mam na to swój patent - foto prezenty z Kornelią w roli głównej. Dla pradziadków i obu par dziadków po prostu nie można wybrać lepiej, a uśmiech na ich twarzach, gdy z opakowania wyłaniają się nowe albumy pełne odbitek z wakacji, dokumentujących pierwszą jazdę na łyżwach, pierwszą samodzielnie usmażoną jajecznicę czy rodzinny piknik - albo pudełko foto puzzli - jest po prostu bezcenny.

Na Fotoprint.pl znajdziecie szeroki wachlarz usług fotograficznych - od wywoływania zdjęć w standardowych i ponad wymiarowych formatach, poprzez foto kalendarze, aż do foto prezentów - maskotki, T-shirty, magnesy, poduszki,foto kubki - wszystko z Waszymi ulubionymi zdjęciami i wykonane z najwyższą dbałością o szczegół.

Kubki klasyczne, do mojej ulubionej latte, z kolorowym wnętrzem albo "magiczne" - kiedy kubek jest zimny, cały pozostaje w jednym kolorze; kiedy jednak nalejemy do niego gorącego napoju - pojawia się na nim wybrane przez nas zdjęcie w pełnej kolorystyce. Ciekawym wyborem są też kubki dziecięce, z uchwytem w kształcie ulubionego zwierzątka -  tylko od Was zależy, czy będzie to delfin, zebra czy może... kotek?

Zamawianie jest proste i odbywa się w trzech prostych krokach:


Cały proces jest niezwykle intuicyjny - w kilka chwil, bez wychodzenia z domu, jesteśmy w stanie stworzyć wyjątkowe prezenty dla najbliższych i podarować im to, co najcenniejsze - wspomnienia zaklęte na papierze, płótnie czy ceramice. 

Fotoprint.pl oferuje nam nie tylko najwyższą jakość użytych do realizacji zamówień materiałów, ale i krótki czas oczekiwania (radzę jednak wziąć małą poprawkę na gorący okres przedświąteczny i nie zwlekać do ostatniej chwili ;) oraz - co nie mniej istotne - przystępne ceny i liczne promocje :)

Przyznam, że kilka lat temu nie byłam do końca przekonana, czy foto prezenty są dobrym pomysłem, zwłaszcza w kontekście świąt-jak zawsze wszystko zależy od gustu czy upodobań poszczególnych członków naszej rodziny. U nas - w odniesieniu do zakochanych w jedynej wnuczce dziadków - sprawdzają się idealnie :) Myślę też, że są na tyle uniwersalne, że możemy się nimi obdarowywać również na inne okazje albo i całkiem bez okazji ;)

4 komentarze:

 1. Fajny pomysł na takie spersonalizowane prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rocznica ślubu w święta? Cudowny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe rzeczy mają w tym sklepie. Nie tylko kubki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie prezenty są najfajniejsze :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.