O mnie

Ilona Jankiewicz - Próchenko - żona i mama, miłośniczka staroci i DIY, prawnik i przedsiębiorca w jednym. Od sześciu lat autorka bloga PRZEPLATANE KOLORAMI, w którym wnętrzarskie pasje łączą się majsterkowaniem, pysznymi przepisami i rodzinną codziennością, co docenili uczestnicy głosowania w Rankingu polskich blogów DIY, przyznając jej pierwsze miejsce.

W jej torebce łatwiej znaleźć wiertarkę niż szminkę, paletę farb ma większą niż kosmetyków, a w miejscu garderoby urządziła domowy warsztat. Intensywnie eksploruje giełdy staroci, nie gardzi buszowaniem po złomowiskach i klamociarniach, zdarza jej się przywlec meblowe perły spod śmietnika.

W jej domu trwa niekończący się remont, usiedzi w miejscu wyłącznie u dentysty, szydełkuje, wyplata pledy na rękach i cuda z drucików, tworzy pięknych wianki, proste tutoriale i zawsze ma milion pomysłów na kreowanie przestrzeni wokół siebie. Właścicielka sporej kolekcji młynków do kawy i jeszcze większej drewnianych świeczników. Robi najlepsze na świecie pierniczki i sorbet porzeczkowy.

Orędowniczka przestrzegania praw autorskich i przejrzystych zasad na każdej płaszczyźnie. Uwielbia karmelowy sernik, zieleń mchu i książki Marqueza. Prowadzi intensywne prace badawcze z dziedziny zakrzywiania czasoprzestrzeni zwieńczone pierwszymi sukcesami.


Ilona Jankiewicz - Próchenko
przeplatanekolorami@gmail.com

1 komentarz:

  1. Przecudne wpisy. Będę korzystać. Podoba mi się biała podłoga. Panią już bardzo lubię

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.