Przedwiośnie...

Piękna jest ta piąta pora roku, zwłaszcza w ciepłych promieniach słońca:) Kiedy cała przyroda na nowo budzi się do życia- i we mnie wstępuje nowa energia:) Właściwie to pewną niechęć, jaką wielu czuje do poniedziałków, ja mam do weekendów.  Chciałabym, żebyśmy spędzali je rodzinnie, ale poza niektórymi sobotami- nie mamy na to szans- M. zawsze wtedy pracuje:( Jak mogę, staram się wynagrodzić to Kornelce- dziś zabrałam ją na wieś. W mieście jeszcze tak bardzo wiosny nie widać  jak tam:)Pięknie, prawda?:)

Kiedy moje dziecko biegało z Dziadkiem  po podwórku (nie chciała później dać się wsadzić do samochodu;), ja pobuszowałam trochę po stodole wujostwa;) Dwa całkiem nieoczekiwane znaleziska mi się trafiły, ale jeszcze szoruję je z pajęczyn;)

A na osłodę mam dla Was lekki deser:)
Smacznego:)

Uciekam na wieczorną kąpiel:)

Dobrej nocy:)

11 komentarzy:

 1. Jakie piękne zdjęcia :) Wiosna prawie w pełni. U mnie w ogrodzie na drzewkach nieśmiało zaczynają pojawiać się pierwsze pączki. Z niecierpliwością czekam na kwiaty, zielone liście :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę, że mamy takie same myśli :) u mnie też przedwiośnie i słodkości... ale Twoje zdjęcia wiosny... zakochałam się w nich :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. kocham ten czas, kiedy przyroda budzi się do życia :) chyba muszę sobie zrobić spacerek po mojej wsi...

  jak Ty to robisz, że Twoje desery zawsze wyglądają tak apetycznie?:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ świetne zdjęcia, wiosna już za progiem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia tych zwiastunów wiosny.Zwłaszcza to pierwsze.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie piękne zdjęcia! Mam nadzieję, że to przedwiośnie już z nami zostanie i zamieni się jedynie w prawdziwą wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz racje ..piękna jest ta pora roku budząca nas do życia po zimowym śnie....

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawa jestem tych znalezisk. Wiosna w Twoim obiektywie jest piękna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Własnie za to kocham marzec i nie mogę sie doczekać momenty kiedy teoretycznie zagosci u nas wiosna, bo w praktyce już jest :))
  Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale niesamowite zdjęcia!!!Cudownie jest u Was:)

  OdpowiedzUsuń
 11. I czyż nie mam racji upierając się przy " pięciu porach roku"?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.