Paczka pełna piękna...

... przywędrowała do mnie wczoraj od Polinki, więc zgodnie z wczorajszą zapowiedzią się chwalę:) Polinko kochana, poczta mi znów od wczoraj wariuje i nic wysłać się nie chce, więc na maila musisz jeszcze momencik poczekać- typową patynę stosuję rzadko z prozaicznego powodu jej zwykle wysokiej ceny i namiętnie używam złotolu Dragon;) (to taka mała prywata, adresatka wie, w czym rzecz;)

Pierwotnie Paulinka przeznaczyła dla mnie róże - zna bowiem dziewczyna mój fiś różany i upodobania kolorystyczne:)
Kiedy jednak rozpiałam się w zachwycie nad domkiem, takim mym wymarzonym i upragnionym- zlitowało się dziewczę o sercu ogromnym i domek także dostałam:)
A że tego serca w niej więcej niż dużo, postanowiła mnie jeszcze jednym obrazkiem uradować, wiejskim i urokliwym, bo i moją awersję do miasta zna;)
Przyznajcie, że hojnie zostałam obdarowana:) Ale jeśli myślicie,że to wszystko, w grubym błędzie jesteście:D W paczce znalazło się coś jeszcze, także w gusta trafiające i sercu bliskie niezmiernie:)

Piękna filiżanka przeszła już chrzest bojowy, a jakże:)

I jeszcze kilka ujęć, choć po prawdzie to niezbyt oddają piękno moich obrazków, ale przegrałam dziś totalnie z szarzyzną na dworze:(

 Kochana, dziękuję Ci raz jeszcze:)

Tymczasem kończyć muszę, choć z niechęcią wielką, ale dwie partie prania czekają na wieszanie, a ja i tak już długo odwlekałam ten moment;)

Dobrej nocy i słodkich snów Wam życzę:)

8 komentarzy:

 1. Piękne .. cudne ! :-)) Już nie raz zachwycałam sie i na forum i w duchu nad Jej pracami :-) Kobieta ma rękę do pędzla jak nic . Szczęściara z Ciebie . Na pewno znajdą honorowe miejsce w domu :-))

  Ps. ten z domkiem , to już totalnie cudo :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaaaaaa! Jakie śliczne prezenty! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ilonko, dostałaś przepiękne i cenne prezenty. Obrazy Polinki mają " duszę"- będzie Wam z nimi dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne!!talent wspaniały!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekne obrazy dostalas :):) Jak i Sliczna filizamke :) Milego weekendu Ci zycze :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o tak same piękności :)

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. prześliczne prezenty :)
  ta przydrożna kapliczna urocza !! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.