Oliwka

Kochani moi,

Dziś będzie krótko, bo wynurzyły się nam dwa ząbki i wygląda na to, że idą kolejne, więc nie śpimy od czterech dni i powieki trzymają się nam na zapałkach(a raczej śpimy z przerwą co godzinę, co jest średnio komfortowe), ale na temat bardzo ważny, a chodzi o malutką dziewczynkę z chorym serduszkiem- Oliwkę .Avreo kochana, wybacz, że pozwoliłam sobie skopiować Twój post, ale nie jestem bez błędu w stanie wyklikać czegokolwiek.

 
Nasza blogowa koleżanka, Mili, prosi o pomoc dla córeczki swoich kuzynów.

Poniżej link do posta  MiliCóreczka  kuzynów Mili, Oliwia jest chora na serce i rodzice zbierają na operację serduszka , bo jest ona niezbedna i powinna być przeprowadzona szybko
Potrzeba uzbierać ok 200 000 PLN


Oliwka jest pod opieką Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą” organizacji pożytku publicznego uprawnionej do pozyskiwania 1% podatków od darowizn na leczenie dzieci. KRS: 0000037904
Wpłaty można dokonać na podane konta Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą” :
Nr konta na wpłaty złotowe 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Koniecznie z dopiskiem ”Oliwia Grzędzińska” nr 8661

Akcję wspiera również na swojej stronie CATERING PODLASKI dostępny również na FC o tu https://www.facebook.com/Catering.Podlaski.


wszystkie szczegółyMili prosi  ,aby Apel pokazał się w jak największej ilości miejscach 
 co zwiększy szansę na szybszą zbiórek pieniędzy.

Jeśli możecie- pomóżcie- każda pomoc jest niezwykle cenna. Wiem, że apeli takich jak ten, jest mnóstwo. Wiem, że nie sposób pomóc każdemu. Ale wiem też, że może nawet przypadkiem trafi na ten post ktoś, kto będzie miał możliwości i chęci, by pomóc.    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.