Niech trwa...

...ten świąteczny czas:)

Tak, kochani moi, tego z całego serca Wam i sobie życzę- niech ten czas, gdy milkną spory, a my w rodzinnym gronie Świętujemy narodziny Dzieciątka, trwa dla nas wszystkich jak najdłużej:)

Ostatnie dwa dni minęły mi w towarzystwie rodziny- spokojnie i nieco leniwie. Zabrakło śniegu, ale to przecież nie jest najważniejsze:) Większość planów związanych ze Świętami udało się zrealizować, na resztę przyjdzie czas w przyszłym roku:) Po raz pierwszy od lat nie czuję się wycieńczona po tych trzech dniach, choć razem z nami przy stole usiadło szesnaście osób- opłaciło się rozłożenie przygotowań na raty:) Mam w sobie całkiem sporo energii, cieszę się prezentami i rzadką obecnością M. w domu- jest pięknie:)
A jak Wam minęły Święta?

Pozdrawiam serdecznie:)
Madelinka

11 komentarzy:

 1. Rzeczywiście pięknie u Ciebie. Mnie święta minęły w miarę spokojnie, a na Pasterce byliśmy z mężem i synem w Krakowie- cudowny wyjazd! Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ilonko!! okres świąteczny jeszcze prawie póltora miesiąca potrwa (do MB Gromnicznej :) ), więc dobrze, że masz w sobie jeszcze tyle energii :)
  to prawda, że dobre rozplanowanie wszystkiego pozwala na CIESZENIE się przygotowaniami i potem wspólne świętowanie :)
  cudownie u Ciebie...ten mega kosz z owocami super wygląda...a i urocze te latarenki przy schodach zawieszone i ażurowe serducho-lampionik na świeczkę czy lampeczka tam jest?
  POZDRAWIAM
  i samych dobrych chwil!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie, cieszyłam się naprawdę, a nie tylko wciąż myślałam, kiedy wreszcie goście sobie pójdą;)
   Kosz jakiś czas temu urzekł mnie kształtem, więc nie było rady- musiał być mój:) I powiem, że na owoce sprawdza si.ę świetnie.
   a serduszek jest dwadzieścia, bo to nic innego jak sznur nietypowych choinkowych lampek:)

   Usuń
 3. Jak zwykle masz bardzo klimatyczny wystrój. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nastrój prawdziwie świąteczny - lampioniki dają tyle ciepła..

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne dekoracje :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz - każde Wasze słowo jest dla mnie niezwykle ważne. Masz jakieś pytania - zostaw swój email - odpowiem na pewno.